VYPUSŤ GIN z lahve
a SPLŇ SI amazing přání

hrajeme o 20 poukazů na 5000 korun

Tenhle neobyčejný gin plní přání luxusně. Přinese ti ryze českou dovolenou s noblesou britských lordů a ladies. A navíc si ji vybereš podle sebe. Cool hotely, cozy roubenky i glamour kempování z webu Amazing Places už se na tebe těší!

Soutěž byla ukončena

Soutěž HENDRICK'S

Co je v lahvi ginu Hendrick’s

Proč je Hendrick’s gin splněných přání? Protože ho destilujeme pečlivě a po malých dávkách ve skotské přímořské vesnici Girvan. Protože ho plníme do magických lahví připomínajících staré lékárenské dózy. A protože používáme dokonale vyladěnou recepturu s lehkostí okurky a jemností růží.

Okurka, růže, dvě destilace a jedenáct bylin

Aby byl Hendrick’s právě tak skvělý, jak má být, mícháme ho v tajném poměru ze dvou jedinečných destilátů. První vyrábíme v legendárním Bennetově destilačním zařízení z roku 1860. Macerujeme a zahříváme byliny s dalšími přísadami, abychom dosáhli skotsky jadrné a intenzivní chuti.

Na druhý destilát používáme moderní zařízení Carter Head. Moderní v tomhle případě znamená, že je z roku 1948. Bylinky do jeho kotle zavěsíme kousek nad hladinu a necháme omamné páry, aby je jemně obíraly a mazlily se s nimi. Výsledná chuť je lehká, ale plnokrevná.

Jalovec, heřmánek, citronová kůra, andělika, bezový květ, řebříček, kmín, kosatec a pár dalších bylin. To všechno už jsme vydestilovali, teď to jen ve správném poměru smícháme.

A nakonec přidáme poslední dvě drobnosti, které dotáhnou chuť do naprosté dokonalosti. Salátovou okurku a esenciální oleje z okvětních lístků bulharských růží. Zelené osvěžení a balkánský plamen.

Díky nim je Hendrick’s unikátní a neobyčejný.